Elementy gięte ALBA FGR

Alba Composites Technology > Elementy gięte ALBA FGR

ELEMENTY gIĘTE kompozytowe ALBA FGR

Elementy gięte kompozytowe ALBA FGR to nowość na Polskim rynku budowlanym. Wytwarzane są metodą pultruzji. W wyniku tego procesu powstaje kompozyt składający się z bardzo dużej ilości pojedynczych włókien o układzie równoległym, zatopionych w matrycy polimerowej na bazie żywicy epoksydowej.

Produkowane elementy gięte ALBA FGR służą w budownictwie do wzmacniania posadzek betonowych i elementów żelbetowych – posadzek, wylewek, podłóg, ścian, a także do produkcji innych elementów konstrukcyjnych. Zastosowanie ich ma na celu podniesienie wytrzymałości konstrukcji i podłoża, zapewnienie przeciw kurczliwości i ew. ochronę ogrzewania podłogowego.

Elementy wykonujemy na podstawie rysunku technicznego przekazanego przez klienta (prawidłowy rysunek jest podstawą do wyceny). Wszystkie elementy ALBA FGR są barwione na kolor bordowy.

ZALETY ELEMENTÓW GIĘTYCH KOMPOZYTOWYCH ALBA FGR

całkowicie odporne na korozje

nie tworzą pola elektrycznego i magnetycznego

9-krotnie lżejsze od zwykłych stalowych siatek

nie przewodzą prądu

mogą być stosowane w agresywnych warunkach chemicznych

łatwiejszy montaż i transport

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij